czwartek, 5 września 2019

TOP5 rzeczy, które mogą się przydać w kuchniKuchnia to miejsce naszych kulinarnych podbojów. Celem usprawnienia prac związanych czy to z gotowaniem i smażeniem warto zaopatrzyć się w zestaw przydatnego sprzętu. Poniżej przedstawiamy TOP5 niezbędnych akcesoriów kuchennych.


1. Roboty kuchenne 

Wielofunkcyjny robot znakomicie sprawdzi się przy konieczności blendowania, mielenia, krojenia, miksowania, ścierania itp. Warto wybrać model z misą, a także zdecydować się na dodatkowe akcesoria w postaci chociażby nasadek czy przystawek.

2. Dobry blender 

Tutaj możemy wybrać pomiędzy modelem kielichowych a ręcznym. Na potrzeby prostych zastosowań w zupełności wystarczy nam blender ręczny, który jest zdecydowanie poręczniejszy i praktyczniejszy w użytkowaniu, ponadto zajmuje mniej miejsca.

3. Dobry ekspres do kawy 

Od wyboru do koloru - mamy do dyspozycji szeroki wachlarz możliwości oraz wyboru ekspresów. Od przelewowych, na kapsułki czy też saszetki, aż po nowoczesne ciśnieniowe. Osoby uwielbiające tradycyjny smak kawy powinny zainteresować się również kawiarkami.

Polecamy publikacje poradnikowe dotyczące wyboru sprzętu kuchennego oraz elementów wyposażenia kuchni - https://www.eurobb.net/d/kuchnia/.

4. Dobry piekarnik 

Wydajny piekarnik, z wieloma funkcjami, znacząco przyspieszy procesy związane z pieczeniem ciasta, chleba, mięsa itp. Różnorodność ofert sprawia, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Dla osób ceniących sobie czystość oraz wygodę przydatny będzie z pewnością piekarnik z funkcją czyszczenia.

5. Dobra zmywarka 

Sens zakupu zmywarki - czy to stojącej czy też do zabudowy - uwarunkowany jest ilością naczyń, które codziennie musimy zmywać. Jeżeli mycie naczyń ogranicza się jedynie do 2-3 kompletów, wówczas niezbyt zasadny będzie zakup tego urządzenia. Oszczędności możemy odczuć dopiero w momencie, gdy zmywarkę wykorzystuje się częściej, na potrzeby dużej ilości naczyń.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz